HABERLER SıRLARı

haberler Sırları

haberler Sırları

Blog Article

Tığdaroğlu, depremde kaldıkları otelde hayatını kaybeden KKTC'li genç voleybolcuların ailelerini ziyaret etti

İlgili kurumlarımız arasında maslahatbirliğinin ileri seviyeye taşınmasını ve müteakip zirveye kadar TDT Sivil polis Himaye Mekanizmasının tesisini kararlaştırdık.

Legal UYARI: BIST insan ve logosu "Esirgeme Marka Belgesi" şeşnda korunmakta olup destursuz kullanılamaz, iktibas edilemez, değhizmettirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları büsbütün BIST'e ilgilendiren olup, tekrar yayınlanamaz.

Listede ülke almayan haber kaynaklarına ilişkin web sitelerini kılgı üzerine elle kolay girebilirsiniz.

23:22 Meksika'da dev hortum paniğe niçin başüstüne - Meksika'da dev hortum paniğe niçin evet Meksika'nın Unvan Luis Potosi eyaletinde tanıdık dev hortum görenleri korkuttu.

Orada hem yardım malzemelerini şahsen dağıtan hem bile depremzedelere içsel destekte mevcut Tuba Ergin'in bir bile çağırbaşlıısı var; "Yardıma devam."

Baştan sona flaş haberlerin durum aldığı bu sayfadan sadece Dünyada yaşanan önemli olaylardan ziyade, Türkiye gündeminden ses getiren haberleri “Gündem” sarrafiyelığı şeşndan, piyasalarda yaşanan son gelişmeleri canlı olarak “Tutum” başlığı şeşndan, son dakika alma haberlerini ve futbol dünyasında gerçeklehandan en son olayları “Spor” başlığı şeşndan ve ünlüler dünyasından heves edilen son dedikoduları “Kelebek” kellelığı altından 7/24 giderek izlem edebilirsiniz.

02:33 Çin'e ilgili gemiler Gün doğusu Çin Denizi'nde Japon kötü sularına girdi Çin'e ilgilendiren sahil emniyet gemilerinin şark Çin Denizi'ndeki tartışesrarı Senkaku Adaları'nın etrafında Japonya toprak sularına girdiği bildirildi.

TDT ülkeleri, felaketin ardından yardım çbalkımıza en hızlı yanıt veren, en hızlı harekete geçen, teessüratımızı en kalbi paylaşan dostlarımızın başlangıcında geliyor.

Duygularını tuvale döken down sendromlu Fidan, resim sergisinden elde ettiği geliri depremzedelere bağışlayacak

Bordo - mavililerde haberin devamı önce reis bey Ahmet Ağaoğlu'nun sonrasında ise teknik direktör Abdullah Avcı'nın istifa etmesinin ardından flaş bir argüman ortaya atıldı. Karadeniz devinin resi bey namzetı Ertuğrul Doğan'ın bir numaralı tercihinin Fatih Tekke evetğu öğrenildi.

BİST tutam verileri 15 dakika gecikmelidir. BİST kişi ve logosu "Himaye Bellik Belgesi" şeşnda korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değalışveriştirilemez.

"Yaraları yardımlaşma ile saracağız" diyen ünlü modacı, bir kol arkadaşıyla omuz omuza topladığı saye malzemeleriyle alay malay Hatay'a gitti.

Türkiye’nin en çalışan haber sitesi Haber7'nin son dakika haberleri sayfasına hoş geldiniz. En güncel haberleri ve son dakika vürutmelerini Haber 7 üzerinden uyma edebilir; mobil uygulamalarımızla simultane haberdar olabilirsiniz.

POLİTİKA Almanya'nın esbak Ankara Büyükelçisi Erdmann'dan Tığdaroğlu'na bindi Türkiye'nin şu anda birleştiren bir lidere ihtiyacı bulunduğunu tamlayan Almanya'nın turfa Ankara Büyükelçisi Martin Erdmann, Budun İttifakı'nın Cumhurbaşhunı namzetı Kemal Tığdaroğlu'nun bu kabiliyete sahip bulunduğunu söyledi.

Report this page